Огляд мотоблоків Weima: Характеристики та експлуатація | Рейтинг найкращих

Січень 27, 2022

Weima – китайська марка, що спеціалізується на виробництві мототехніки та сільськогосподарського обладнання. В асортименті виробника представлені мотоблоки, що працюють від бензинових та дизельних двигунів. Багато споживачів скептично ставляться до техніки китайського виробництва. Проте мотоблоки Вейма відрізняються високою якістю у поєднанні з функціональністю. Вони виготовляються на фабриках Chongqing Weima Power Machine Co., Ltd. Виробничі потужності цієї компанії також використовуються при виготовленні техніки відомих брендів. Так, на заводах Вейма частково випускається продукція шведської марки Husqvarna.

Мотоблоки Weima та Weima Delux: Відмінності

В асортименті виробника представлені бензинові та дизельні мотоблоки Вейма потужністю від 6 до 14 кінських сил. У модельному ряду є варіанти з механічним пуском і системою електрозапуску. Остання є особливо важливою для мотоблоків з дизельним двигуном, оскільки спрощує його запуск в умовах мінусових температур.

Виробник пропонує мотоблоки в рамках двох серій: Вейма та Вейма Делюкс. Цінник на обладнання лінійки Делюкс значно вищий. У чому різниця між Weima та Weima deluxe? Моделі серії Deluxe орієнтовані на споживачів європейського та північноамериканського ринку. Для виробництва використовується окрема технологічна лінія, застосовуються високоякісні комплектуючі. Основні відмінності мотоблоків серії Делюкс полягають у наступному:

  • високоточне виконання шестерної передачі забезпечує збільшення терміну експлуатації редуктора на 20;
  • присутня система захисту рухомих вузлів та ремінної передачі;
  • точне виконання зубців системи регулювання керма запобігає люфту;
  • ще одна відмінність мотоблоків Вейма Делюкс - подовжене кермо, встановлене ближче до силового агрегату, дозволяє знизити навантаження на руки оператора.

Найкращі моделі мотоблоків Вейма

Асортимент моделей дозволяє вибрати мотоблок Weima з урахуванням цілей використання, функціоналу, розміру оброблюваної ділянки.

Мотоблок «Вейма» 500

мотоблок Weima WM500

Мотоблок Вейма 500 в даний час випускається під моделлю WM500 New. Апарат працює від бензинового двигуна потужністю 6,5 к.с. легкий мотоблок оснащений системою механічного запуску. Максимальна ширина обробки за одного проходу становить 800 мм, глибина оранки – 250 мм. У мотоблоці передбачено 2 передачі для руху вперед та 1 назад.

Мотоблок «Вейма» 650

мотоблок Weima Deluxe WMX650

Мотоблок Weima Deluxe WMX650 відноситься до обладнання середнього класу. Працює агрегат від 4-тактного бензинового двигуна потужність 6,5 л.с. Максимальна ширина обробки за один прохід становить 1050 см, глибина оранки фрезою варіюється від 150 до 350 мм.

Мотоблок «Вейма» 900

мотоблок Weima WM900m3 КМ

Бензиновий мотоблок Weima 900 моделі працює від двигуна потужністю 7 к.с. Ширина спалаху за один прохід становить від 500 до 900 мм, глибина обробки ґрунту варіюється до 300 мм. КПП Weima WM900 має три швидкості руху вперед і одну швидкість назад. При використанні активного обладнання, наприклад, роторної косарки, краще переходити на третю передачу. В результаті, виходячи з виду робіт, оператор визначає оптимальну швидкість руху силового агрегату.

Мотоблок «Weima» WM1100BE

Мотоблок Weima WM1100BE

Модель WM 1100 ВЕ є дизельний мотоблок. Потужність апарату складає 9.5 к.с. Апарат оснащений системою електричного запуску. Максимальна ширина обробки за одного проходу становить 1100 мм, глибина оранки – 300 мм. У мотоблоці передбачено 2 швидкості для руху вперед та 1 назад.

Мотоблок «Вейма» 1100 Д

мотоблок Weima Deluxe WM1100D KM NEW

Weima 1100 Д – бензиновий мотоблок із лінійки Делюкс. Вибрати модель рекомендується для обробки ділянок великої площі. Працює обладнання від двигуна потужністю 9 л. Максимальна ширина обробки за одного проходу становить 1000 мм, глибина оранки фрезою – 350 мм. У мотоблоці передбачено 2 швидкості для руху вперед та 1 назад.

Особливості використання та обслуговування техніки Вейма

Обладнання марки Weima пропонуються з бензиновим та дизельним двигуном. Бензинові мотоблоки Вейма працюють на паливі марки АІ-92. Моторне масло рекомендується використовувати SAE10W-30 або SAE10W-40. Його заміну слід проводити кожні 25 мотогодин. Детальні рекомендації щодо використання, обслуговування, терміни заміни витратних компонентів (масляного, повітряного фільтра тощо) наведені в інструкції з експлуатації.

Перший запуск та обкатка

Під час першого запуску мотоблока необхідно провести процедуру обкатки. Вона однакова всім моделей. Однак можливі невеликі відмінності. Перед проведенням робіт рекомендується ознайомитись з інструкцією з експлуатації.

Для початку потрібно додати паливо та масло. Після цього мотоблок повинен протягом 10-15 хвилин пропрацювати на холостому ходу. У цьому оператору рекомендується поступово нарощувати потужність, спробувати роботу різних передачах. Далі слід перевірити функціональність машини, можливість використання з різним навісним обладнанням. Загалом період обкатки займає близько 10 годин. Після його завершення необхідно замінити моторне масло. Постали питання? Експерти магазину Weima нададуть відповіді на них, допоможуть вибрати потрібну модель під ваші запити та оформити замовлення.

 
Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук