Який мотоблок Weima вибрати: бензиновий чи дизельний?

Лютий 15, 2022

Мотоблоки Weima – техніка китайського виробництва, затребувана завдяки надійності та міцності складання. Виробник постачає мотокультиватори та мотоблоки більш ніж у 50 країн світу. Популярність бренду зростає за рахунок високих характеристик техніки преміум-класу та доступної ціни у даному сегменті ринку. Виробник постійно вдосконалює свою продукцію, застосовуючи високотехнологічні розробки та якісні складові.

Мотоблоки Вейма, що ж вибрати

Мотоблоки Вейма, що ж вибрати: бензиновий чи дизельний мотоблок?

Компанія випускає понад 100 моделей техніки. Кожна з них розробляється на заводі та тестується відповідно до стандартів якості. Вивчаючи питання, який мотоблок вибрати дизельний або бензиновий Вейма, варто звертати увагу на модифікацію, що підходить для конкретного завдання.

Широка лінійка техніки включає дизельні та бензинові версії з різним діапазоном потужності, електрозапуском, знімними циліндрами та іншими опціями, що полегшують роботу оператора. Саме наявність продукції різного класу дає змогу виробнику успішно конкурувати з іншими компаніями.

Дизельний чи бензиновий – який мотоблок Weima кращий?

Дизельні та бензинові мотоблоки Вейма відрізняються потужністю моторів, стартерами та характеристиками фрез. Деякі моделі чудово справляються навіть із обробкою цілини. Це категорія важких агрегатів, до стандартної комплектації яких входять ґрунторізи для глибокої обробки ґрунту. Потужний мотоблок Вейма здатний витримувати величезні навантаження. Для невеликих ділянок слід вибирати техніку із середнім рівнем потужності.

Дизельні мотоблоки Weima мають більший ресурс, ніж бензинові, що дозволяє заощаджувати на паливі. Але взимку у бензинових двигунів буде очевидна перевага за рахунок забезпечення швидкого старту. Різниця між двома видами техніки полягає лише у двох речах – це вага техніки та принцип роботи з нею.

Бензинові мотоблоки – опис, переваги та недоліки

У лінійці виробника достатньо бензинових мотоблоків різного типу. Кожен покупець може підібрати техніку, що максимально відповідає конкретним цілям та потребам, з різними технічними параметрами.

Переваги бензинових мотоблоків Weima:

  • Компактність. Техніка Вейма із бензиновим двигуном – оптимальний варіант для невеликої ділянки.
  • Низька вага та підвищена маневреність. Технікою легко управляти за рахунок низької ваги.
  • Робота незалежно від сезону. Оператору не доводиться обирати погодні умови для роботи.
  • Низький рівень шуму. У порівнянні з дизельним мотоблоком рівень шуму в бензиновому нижче на 30 дБ.
  • Мала вібрація керма. Бензиновий найкраще підходить для людини, яка не має особливого досвіду в управлінні технікою цього виду.
  • Вартість. Бензинові мотоблоки Weima коштують дешевше за дизельні.

Як і будь-який інший вид техніки, бензиновий мотоблок Вейма має не лише плюси, та й мінуси.

Недоліки бензинових мотоблоків Вейма:

  • один тип охолодження – повітряний;
  • обробляє невеликі ділянки;
  • низький моторесурс;
  • дороге паливо – бензин коштує дорожче за дизельне паливо.

Здебільшого техніку використовують на ділянках площею трохи більше 20 соток. Легкі та негабаритні моделі не відрізняються складністю в управлінні та працюють за будь-яких погодних умов.

Дизельні мотоблоки – загальна інформація, переваги та недоліки

Дизельні мотоблоки ВеймаДо переваг дизельних моторів слід віднести можливість тривалої роботи. Високий показник тягового зусилля дає змогу використовувати техніку на низьких оборотах.

Переваги дизельних мотоблоків Weima:

  • Низька витрата палива. Показник залежить від конкретної моделі, але у будь-якому разі він нижчий, ніж у бензинових моделей з аналогічною потужністю.
  • Зручна експлуатація та обслуговування. Конструктивні особливості дизельних мотоблоків не дозволяють витрачати багато часу на догляд. Магнето, свічки та карбюратори в таких моделях відсутні.
  • Висока потяг. Стабільність оборотів забезпечує виході високе тягове посилення.
  • Важкість. Потужний мотоблок забезпечує найкраще зчеплення із землею.
  • Якісний охолоджувач. Використовуються повітряні та водяні варіанти, тоді як у бензинових моделях є тільки повітряне охолодження.

Мінусів не так багато, але якщо розглядати з погляду конкретних цілей, слід враховувати і недоліки дизельних моторів. Наявність додаткових опцій, таких як: оранка, підгортання та прополювання розширюють функціональність обладнання. Вбудований електростартер створює найкращі умови для експлуатації. Диференціали покращують маневреність обладнання та прискорюють процес.

Недоліки дизельних мотоблоків:

  • не призначені для тривалої холостої роботи;
  • погано заводяться у зимовий період;
  • дороге обслуговування.

Дизелі більше підходять для обробки складних ґрунтів. Зазвичай до техніки додається широкий вибір обладнання навісного типу.

Чим дизельні мотоблоки Weima кращі за бензинові?

Техніка цього призначена для роботи на великих ділянках, вона добре проявляє себе на невеликих оборотах. Дизель ідеально підходить для робіт з підгортання, культивації та оранки цілини. Великий ресурс двигуна дозволяє виконувати роботу безупинно і витримувати високі навантаження.

Така техніка працює ефективніше, тому витрати на пальне знижуються, а інтервали на обслуговування збільшуються. Олію та повітряні фільтри не потрібно міняти занадто часто. Але при цьому краще використовувати якісне паливо, щоб підвищити термін експлуатації втричі-вчетверо.

Щоб визначитися з вибором, слід розглянути кількість годин, протягом яких буде використано обладнання. Дизель якнайкраще підходить для тривалої роботи.

То що ж вибрати: бензиновий чи дизельний мотоблок?

Модельний ряд мотоблоків Вейма досить широкий та різноманітний. Але який же вибрати? Відповідь це питання можна отримати, визначившись з тим обсягом робіт, який має бути виконати. Перше, на що звертають увагу: потужність агрегату, періодичність експлуатації, фінансові можливості. Вибираючи дизельний або бензиновий двигун, варто зважити всі за і проти кожного типу пристрою, вивчити всі мінуси і плюси кожної моделі обладнання. Постали питання? Експерти магазину Weima дадуть відповідь на них, допоможуть вибрати відповідну модель під ваги запити та оформити замовлення.

 
Коментарі

Відгуків не знайдено

Написати відгук